Betlesene Güvenilir Mi?

Betlesene Güvenilir Mi?

2003 senesinden bu yana hizmet vermekte olan sitede Curacao Oyun Denetleme Kurulu lisansı aktiftir. Her sene lisans verilerine dair gerekli olan denetlemeler tekrarlanır. Bu nedenle genel güvenlikte seneden seneye sabit ve kapsamlı bir kontrol yapılır. Ayrıca sitede sunulan olanakların dil desteğinin %100 Türkçe olması da oyun akışının ve kuralların anlaşılmasını daha kolay kılıyor. Kayıt adımını genel kuraklarla uygun şekilde tamamlamanızın hemen sonrasında tasarımı ile dikkat çeken site sizi karşılayacaktır.

Hesap Kapanması Sorunu

Betlesene güvenilir mi; sitede hesap üzerinden sitenin genel güvenliğini sıkıntıya sokan kullanıcılar IP denetimlerinde tespit edilir. Sitede çoklu hesap açmak, hesabı farklı kişiler ile iş birliği içinde kullanmak, bahis olanaklarını suiistimal etmek, haksız kazanç elde etmek ya da hile uygulamak hesabın kalıcı olarak kapatılmasına neden olacaktır. Bu kuralları ihlal eden kişilerin sadece hesapları kapatılmaz aynı zamanda hesaplarında biriktirmiş oldukları tutar da ellerinden alınacaktır. Kullanıcıların sitenin genel kararının yanı sıra kendi isteği ile de hesabını askıya alma hakkı vardır. Canlı destek hattına bağlanarak talebinizi oluşturmanızın hemen sonrasında hesap kapatma işlemi tamamlanacaktır. Bu aşamanın sonrasında sitede yer alan tüm kişisel bilgiler de arşivden kalıcı olarak silinecektir.

Para Çekme Adımları

Betlesene Anasayfa Ekranı

Betlesene güvenilir mi; sorunun yanıtını ararken para çekme adımları işlem akışı da incelenmelidir. Kullanıcıların para çekme adımında güvenilir işlem akışından faydalanması için şu kurallara uyması gerekir;

  • Para çekme sürecinde hesaba tanımlı aktif bonusu olan kişilerin talepleri dikkate alınmayacaktır. Para çekme talebi iletmeniz için çevrimin tamamlanması şarttır.
  • Sitede yatırım çekim adımlarında sadece kendilerine ait olan hesapları kullanmaları gerekir. Risk birimi dilediği anda bilgilerin belgeler ile doğrulanmasını da talep edebilmektedir.

Bu kuralları göz önünde bulundurarak hesabınızda biriktirdiğiniz tutarı çekebilirsiniz. Sürece dair memnun kalmadığınız ya da olumlu yorumlarınız varsa site temsilcilerine bağlanarak bildirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya platformlarından da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Mobile Sistem Güvenilir Midir?

Sitede mobile ara yüz güvenliği ile memnun bırakmaya devam etmektedir. Kullanıcıların uygulama ya da tarayıcı aracılığı ile mobile ara yüze erişim hakkı vardır. Aplikasyon kullanacak kişiler cihaza zarar verir mi sorusunu da sıklıkla yöneltmektedir. Sitede uygulama gerekli olan tüm güvenlik denetimlerinden geçirilmiştir. Bu nedenle cihazınızda bir güvenlik tehlikesi ya da yavaşlama sorunu ortaya çıkmayacaktır.

Müşteri Hizmetleri Birimi

Betlesene güvenilir mi; sitenin tüm işlem akışında canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Ana sayfadaki sohbet balonuna tıklayarak adınız, e-posta adresiniz ve bağlanmak istediğiniz birimi girerek erişim adımını tamamlayabilirsiniz. Sadece canlı destek hattı değil aynı zamanda [email protected]  mail adresi de aktif kullanılabilir. Bu mail adresini kullanırken sorununuzu ya da sorunuzu açık ve net şekilde ifade etmeye önem vermelisiniz. İletişim adımının akabinde 24 saat içerisinde size gerekli yanıt mail adresi üzerinden sunulur.

Bir cevap yazın